חשבות שכר

אנחנו מספקים ללקוחותינו מענה לאתגרים הניצבים כיום בפני ארגונים בניהול השכר וכלים להתמודדות ולהתאמה לרגולציה המשתנה בתחום ההעסקה לצד הצורך במתן שירות זמין, מקצועי ואיכותי למעסיקים ולעובדים.

חשבות שכר במיקור חוץ לארגונים מכל ענפי המשק. חשבי שכר מקצועיים ובעלי ניסיון רב העומדים לרשותכם ומבצעים עבורכם את כל חישובי השכר תוך בקרה וביקורת קפדניים, התאמה לשינויים ברגולציה, דיוק ועמידה בזמנים

אנחנו עובדים עם מערכת IPC, מערכת ייחודית המאפשרת ייבוא נתונים ממערכות השכר והנוכחות השונות, העשרת מסד הנתונים הרלוונטי לפי דרישת המעסיק וביצוע קונסולידציה ויצירת מסמכים ודו"חות בעברית ובאנגלית. דוגמאות לתוצרים הם: דו"ח תלושים מפורט, עלות מעביד מפורטת, דוח שינויים בשכר ועוד. המערכת מתממשקת עם מערכות ERP ו CRM קיימות ומאפשרת אינטגרציה מלאה ברמה הגבוהה ביותר.

המומחיות שלנו היא חיבור המידע הטמון במערכות משאבי אנוש עם המחלקות הפיננסיות וניסיון רב עם חברות רב לאומיות.

אנחנו פועלים בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתהליך חישוב השכר, ונמדדים במדדי איכות וביצוע כל חודש.

 

שרותי חשבות השכר כוללים:

  • חישוב שכר – חישוב תהליך השכר מא'- ת' , כולל הקמת עובדים חדשים, סיום העסקה, עדכוני שכר, שינויים בשכר החודשי, חל"ד, מילואים, עדכון קופות וקרנות השתלמות.

  • ביצוע בקרות ובדיקות על השכר עד לאישור סופי של הלקוח. שליחת טיוטות לעיון ואישור הלקוח, שליחת דוחות סופיים ותלושים לאחר אישור סופי של השכר.

  • שליחת דוחות סטטוטוריים ודוחות קבועים על בסיס חודשי על פי בקשת הלקוח לאחר אישור השכר.

  • Year-end – שליחת 101, בדיקה והפקת של טופסי 106 לעובדים, בדיקה, הפקה והגשה של 126.

  • אפשרות למענה ישירות לפניות עובדים באמצעות אי-מייל, טלפון, הגעה לארגון או דרך גורם מרכז בארגון.

 

חשבות השכר היא חלק ממכלול המוצרים והשירותים תחת קורת הגג של יראל שירותי ניהול. אנחנו מספקים מעטפת שירותים מלאה ומקצועית במטרה לאפשר ללקוחותינו עמידה בדרישות החוק והרגולציה תוך מיקוד בליבת העיסוק שלהם.

 

אנחנו מציעים ללקוחותינו חיסכון בכח אדם תוך עמידה בסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר, עדכונים שוטפים בנושאים רגולטוריים ובשינויים בתהליכי השכר, הקפדה על אבטחת מידע, הפרדת תפקידים, התמודדות עם מחסור לא צפוי של חשב/ת השכר, ביצוע בקרות וביקורות על השכר טרם שליחתו לאישור הלקוח – הכול תוך הקפדה יתרה על עמידה ביעדים של מקצועיות, דיוק, לו"ז ושירותיות, תמיכה וליווי של הלקוח בעולם דיני העבודה וכח אדם.

מעוניינים לשמוע עוד על השירותים שלנו?

נשמח לענות על שאלות בנוגע לאפשרויות תהליך חישוב השכר בחברה שלכם. אנא השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם.

איך נוכל לעזור?

חשבות שכר איכותית ואמינה לקבלת הצעת מחיר